Скъпи абсолвенти от випуск 2020,
Със съжаление трябва да Ви информирам, че планираната за 23 ноември в рамките на Климентовата седмица тържествена промоция на випуска се отлага поради епидемията. Очаквахме с нетърпение събитието, за да се видим в радостен и за нас, и за Вас миг и да обявим официално завършването на випуска. Надявам се да имаме тази възможност в началото на лятото, когато в рамките на Майските дни на културата на Софийския университет пренасрочваме промоциите за ОКС „бакалавър“ и „магистър“.

Колегите, защитили през юли 2020 г., които желаят да получат сега дипломите си, могат да го направят в сградата на ФЖМК по график.
На всички Вас честитя дипломирането, можете да се гордеете с постигнатите резултати и с придобитата образователна степен и то не от който и да е университет, а от Софийския университет!
Никога не забравяйте нашата Алма Матер, бъдете с нас и за в бъдеще – в следващи образователни и научни степени, като преподаватели, партньори, съмишленици и приятели!
Пожелавам Ви успешна реализация, удовлетворяващи кариери и щастлив живот!

На добър час!

Проф. д-р Веселина Вълканова
Декан на ФЖМК

График за раздаване на дипломите на защитилите през юли 2020 г.:

ОКС "БАКАЛАВЪР"

Специалност "Журналистика"

• понеделник - 23 ноември и 30 ноември
  • вторник - 24 ноември и 01 декември

Специалност "Връзки с обществеността"

• сряда - 25 ноември и 02 декември
  • четвъртък - 26 ноември и 03 декември

Специалност "Книгоиздаване"

• петък - 27 ноември и 4 декември

Дипломантите, които не са успели да се вместят в графика, могат да си получат дипломите след посочените дати.